DETAYLAR, KURGU VE MUğLA MERMER

Detaylar, Kurgu ve muğla mermer

Detaylar, Kurgu ve muğla mermer

Blog Article

Tafsil Değerlendirmeler (0) Muğla Beyazı gayrı adıyla Muğla Beyaz Mermeri isminde anlaşılacağı üzere Muğla’da üretilen mermer ve piyasada en çok yeğleme edilendir. Dayanıklı ve saf bir taş başüstüneğun iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.

Genelden muğla denizlik mermeri bej mermer denizlik kaplan postu mermer beyaz mermer denizlik Denizli traverten küpeşte ve mermer küpeşte kabil ocaklardan kırmızıınan bloklardan üretilir.

Ekstra özelliği ise evlere inanılmaz bir ferahlık katması ve huzur temizlenebilmesini söyleyebiliriz. 

Sulandırılmış temizleme çözeltisiyle temizleyin. Şu maddelerden ½ fincan kullanın: amonyak, beyazlatıcı yahut hidrojen peroksit ve bir galon kez. Yolırlatıcı: beyazlatıcı ve amonyakı karıştırmayın.

Mermer tezgahlar cila tutma ve berk olma cepheüyle az çok sık tercih edilir. Geniş renk seçenekleri ile mutfağınıza en uygun olanı gamsız bir şekilde seçebilirsiniz. Taşın doğbirliında kâin beyazlıklar ise ayrı bir şıklık katmaktadır.

Yurtdışında yaşayan müşteriler "kapı teslimi" seçeneğini kullandıklarında dış satımın prosedürleriyle hiç meslekmadan, şirketimiz sizin adınıza dış satımın tüm operasyonel kısımlarını alegori getirir.

Suudi Arabistan ülkesindeki 2'nci etabı devam eden Tarz Bankası yapımında Muğla'da beyaz mermeri kullanıyor. Coğrafi işaret tescili alarak mermerimizi taçlandırmış olduk. Markalaşmanın ticaretimize fayda katkısızlayacağına inanıtefsir" diye konuştu.

Bu arkaış, elimizde hali hazırda bulunan kaynakların daha etkin kullanımını sağlamlayacak ve cihan mermer piyasasında elimizi henüz da tabütüvanlendirecektir.

Bunun sebebi öbür renklerle zorlamasız uyum sağlaması, modası geçmeyen bir nitelik olması ve tasarruf rahatlığı denebilir. Aynı zamanda kullanacacağınız mekana ferahlık ve enerji verir. Sadeliğiyle şık ve çağdaş bir görünüm elde edebilirsiniz. Ev dekorasyonunda tasarrufıyla moda click here ikonu haline gelen beyaz mermer, tasarrufıyla bu arada birlikte bir grup özen edilmesi müstelzim bahis da çitndırır.

 Şirketimiz 2002 yılında Muğla’da kurulmuşdolaşma. Şirketimiz bünyesinde dü üretimevi, iki mermer ocağı bulunmaktadır. Muğla ili Milas ilçesi Karaltı mevkiinde bulunan mermer ocağımızda Muğla Şeker ve Muğla Beyazı, Muğla İli Kavaklıöz ilçesi Kestanecik mevkiinde kâin mermer ocağımızda da Leylak ve Sedef blok mermer üretmekteyiz.

Bunun nedeni ise montajının elan basitçe olması kucakindir.Patlatma taşları kalekim yapıştırıcı arkalamaı ileduvara yapıştırabilirsiniz.Beyaz harç kullanmanız elan oflaz bir görünüm katkısızlayacaktır.Fakat toros yağızı gibi bir taş kullanacaksanız şayet siyah fayans harcı kullanmalısınız.Kılgı yapacağınız duvar güneş gharabelik bir alan ise infaz kuruluşlacak olan yüzeye henüz önce bir su ıslatılmalıdır.Bunun sebebi harcın suyunun engelın emmesinden dolayıdır.Fileli patlatma taş

Kocaeli Çayırova’da bulunan fabrikamız, İzmir’de önem meydan dış satım ofisi & showroomumuz ve Azerbaycan satış ofisimiz ile cihan pazarından gelen talepleri katlıyoruz.

MUĞLA BEYAZ Mermer oluşumu gereği kristalize olmuş metamorfik bir taştır. Bu kristalleşmenin ihtimal de en alımlı çalımlı gözlemlendiği taş, üzerindeki kristallerin şeker kristallerini andırması cihetiyle temelı kesimlerce Muğla şeker diyerek bile anılan Muğla beyaz mermerdir. Muğla beyazı, beyazın saflığını doğadan kırmızııp insanın tasarrufına sunarken insanoğlunun onu istediği üzere şekillendirmesine bile müsaade etmiştir. Bir çok medeniyete aşiyan sahipliği yapmış Veli bölgesi ve özellikle Muğla yöresinde mevcut antika metropoller, antika tiyatrolar ve heykeller tarihin başlangıcından beri Muğlanın bu filinta lokal taşına çokça mevzi vermiştir.

Granit merdiven modelleri:  Katıksız ürünlerden biri olan granitler; parlaklığını kaybetmeyen binası ve üst kırat dayanıklıalüvyona ehil olmasıyla her daim kullanılabilen ürünler beyninde yerini almıştır.

Report this page